Dlaczego właśnie my

1. Terminowość

Szczegółowy przegląd rozmieszczenia naszych samochodów we wszystkich zakątkach Europy, redukuje stres klienta spowodowany niepewnością i obawą o transport jego towarów. Logistyka a także wyposażenie techniczne stosowane w naszej firmie dają nam szczegółowy obraz dystrybucji naszych samochodów na terenie całej Europy. Obecne czasy noszą znamiona szybkości i dostępności informacji. Nasz system pozwala nam działać naprawdę szybko. Informacje dotyczące możliwości realizacji transportu towarów, oszacowania ceny i czasowych możliwości realizacji transportu towarów oferujemy Państwu maksymalnie w 15 minut.
 

2. Indywidualne podejście

ELUMA Trans, s.r.o. to profesjonalny zespół, który zna dokładnie wszystkie obowiązujące przepisy dotyczącymi handlu na terenie Unii Europejskiej oraz najnowsze zmiany, mające wpływ na handel między krajami UE.
 
Nasza praca - zadanie spedytorów - charakteryzuje się strategicznymi rozwiązaniami dopasowanymi do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Specyfikacja wymagań oraz ich realizacja prowadzi zarówno naszych klientów, jak i naszych pracowników prosto do sukcesu.
 
Każdemu klientowi przydzielamy profesjonalnego asystenta w celu zapewnienia doskonałych usług, co prowadzi do maksymalnej satysfakcji klienta. W trakcie naszej współpracy handlowej asystent jest odpowiedzialny za kompleksową obsługę klienta w zakresie transportu towarów. Dzięki temu zapewniamy indywidualne podejście do naszych klientów. Dla klienta oznacza to wyższy poziom usług i lepszą jakość relacji biznesowych, wynikających z indywidualnego podejścia. Znamy potrzeby naszych klientów, dzięki czemu możemy zaoszczędzić ich cenny czas. Każdy członek naszego zespołu jest w stanie komunikować się z klientami w co najmniej jednym z oficjalnych języków używanych na terenie UE (angielski, niemiecki, holenderski, włoski, francuski, polski, czeski, słowacki). Wszyscy asystenci są do dyspozycji przez 24 godziny na dobę, nawet po godzinach pracy.
 
Nasz profesjonalny personel zapewnia usługi wysokiej jakości, o czym świadczy liczba zadowolonych klientów. Jesteśmy gotowi sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych klientów. Dzięki doświadczeniu i indywidualnemu podejściu możemy zorganizować transport do wszystkich zakątków Europy.
 

3. Przesuwamy granice Twoich możliwości

Nasz system komunikacji pozwala dotrzeć do całej floty z ponad 4000 firm z całej Europy w ciągu kilku minut. To czyni nas jedną z najszybszych i najbardziej elastyczna firmą spedycyjną na rynku, niezależnie od miejsca przeznaczenia i ilości transportowanego towaru.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas potrzebujesz!
 
Oferujemy:
 
Skontaktuj się z nami a zapewnimy:

4. Kompleksowe rozwiązanie transportu towarów

Dwudziestoletnie doświadczenie na rynku słowackim w dziedzinie transportu i spedycji klasyfikuje nas między firmy z silnym zapleczem, stabilnymi strukturami, z wykwalifikowanym personelem oraz zdecydowaną kadrą kierowniczą. Jako firma spedycyjna współpracujemy z prawie 4000 firm transportowych, które ulokowane są na terenie całej Europy. Połączenie z przewoźnikami jest regularnie aktualizowane, dzięki czemu jesteśmy w stanie elastycznie reagować na określone zapotrzebowania. Część świadczonych usług stanowi również przekazywanie informacji o przepływie towarów na wniosek partnera handlowego. Obecnie wśród naszych biznesowych partnerów jest prawie 700 słowackich i zagranicznych podmiotów z różnych sektorów przemysłu i usług. Ich nieustannie rosnąca liczba stanowi dla nas wyróżnienie za jakość usług i jednocześnie stanowi wyzwanie pod kątem ich ciągłego doskonalenia.
 
Oferujemy następujące usługi:
Jeśli chcesz dołączyć do szerokiej grupy naszych zadowolonych klientów, chętnie udowodnimy, że Twoja decyzja była słuszna.


 
Referencje
 
Przewozimy wszelki rodzaj towarów dla firm produkcyjnych i handlowych z całej Europy. Referencje są dostępne na życzenie.

Odpowiemy
na Twoje
zapytanie w
ciągu 15 minut
.

Ta strona internetowa w celu świadczenia usług, używa w swojej działalnosci personalizowanie reklam oraz analizę używania plików cookie, Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. Zgadzam się